Bulaşık Deterjanı

Bulaşık deterjanı, mutfak temizliğinde kullanılan, yağ çözücü aktif maddeli sıvı, krem veya toz formunda temizlik kimyasalıdır. Bulaşık deterjanı, içerdiği aktif madde sayesinde yüzeylerdeki yağı, kiri ve lekeleri çözmektedir.Hemen Sipariş vermek için 0850 220 60 70 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Deterjanı Ürün Kataloğu

Bulaşık Deterjanı, Pril Bulaşık Deterjanı, Bulaşık Makinesi Deterjanı ürünleri ürün kataloğumuzu ziyaret etmek, dilerseniz online sipariş vermek için “Katalog” linkine tıklayabilirsiniz

Bulaşık Deterjanı

Bulaşık Deterjanı, kullanım amacı ve şekline göre 3 ana grupta toplanır; elde yıkama bulaşık deterjanı, bulaşık makinası deterjanı ve sanayi tipi bulaşık deterjanı.

Bulaşık Deterjanı

Bulaşık Deterjanları

Bulaşık deterjanları, mutfak hijyeninde kullanılan, yağ çözücü yüzey aktif kimyasallar içeren, sıvı, krem veya toz formunda imal edilen temizlik deterjanlarıdır.

Pril Bulaşık Deterjanı

Bulaşık Makinesi Deterjanı

Bulaşık makinesi deterjanı, mutfak ve bulaşık hijyeninde kullanılan, köpüğü kontrollü, yağ çözücü yüzey aktif kimyasallar içeren bulaşık deterjanıdır.

Bulaşık Makinesi Deterjanı

Bulaşık Makinası Deterjanı

Bulaşık makinası deterjanı, sanayi tipi ve ev tipi bulaşık makinalarında kullanım amacıyla geliştirilmiş, köpüğü kontrollü yıkama deterjanıdır.

Bulaşık Makinası Deterjanı

Fairy Bulaşık Deterjanı

Fairy bulaşık deterjanı, %100 yağda bile etkili ekstra kalite elde yıkama bulaşık deterjanıdır. En zorlu bulaşıklarda bile etkili bir bulaşık deterjanıdır. Fairy bulaşık deterjanı ürününü deneyen hanımların %91’i tekrar Fairy kullanacaklarını belirtmektedirler.

Fairy Bulaşık Deterjanı

Pril Bulaşık Deterjanı

Pril bulaşık deterjanı, güçlü yağ parçalayıcı formülü ile en zorlu lekeleri kolaylıkla temizleyen, bol köpüklü bulaşık deterjanıdır. Pril bulaşık deterjanı, Henkel kalitesi ile üretilmektedir. Pril bulaşık deterjanı, 35 yıldır Türk tüketicilerin mutfaktaki işini kolaylaştırmaktadır.

Pril Bulaşık Deterjanı

Calgonit Bulaşık Deterjanı

Calgonit bulaşık deterjanı, bulaşık makinelerinde kullanım amacıyla geliştirilmiş yüksek teknolojili ve köpüğü kontrollü bulaşık makinesi deterjanıdır.

Calgonit Bulaşık Deterjanı

Sıvı Bulaşık Deterjanı

Sıvı bulaşık deterjanı, elde yıkamada kullanım amacıyla geliştirilmiş köpüren bulaşık deterjanı türüdür.

Sıvı Bulaşık Deterjanı

Jel Bulaşık Deterjanı

Jel bulaşık deterjanı, yoğun jel formunda üretilmiş köpüren bir bulaşık deterjanıdır.

Elde Bulaşık Deterjanı

Elde bulaşık deterjanı, elde yıkamada kullanılan, köpüren temizlik deterjanıdır. Elde bulaşık deterjanı sıvı formda üretilmekte ve üretim formülüne göre yağ çözücü aktif madde ve / veya gliserin içermektedir.

Calgonit Finish

Calgonit Finish, ev tipi bulaşık makineleri için yüksek kalite ve ileri teknoloji ürünü bulaşık makinesi deterjanları üretmektedir.

Calgonit Jel

Calgonit Jel, çok fonksiyonlu bir bulaşık makinesi deterjanıdır. Calgonit Jel’in çok fonksiyonlu formülü sayesinde parlatıcı ve tuz kullanımı ortadan kalkmaktadır.

Calgonit Jel

Bemol Supra Bulaşık Deterjanı 5kg


Bemol Supra Bulaşık Deterjanı 5kg

BEMOL SUPRA BULAŞIK DETERJANI 5KG

Özellikler:

  • Marka: Bemol
  • Kod: Supra
  • Tür: Sıvı Bulaşık Yıkama Maddesi
  • Gramaj: 5kg

Bemol Supra Bulaşık Deterjanı 5kg; çok köpüren, yüksek aktif madde konsantrasyonu yanısıra elleri koruyan gliserin ve betain maddelerini de içeren sıvı yıkama maddesidir. Güçlü formülü ve nötr PH'ı sayesinde bulaşıkları kolayca, yorulmadan temizlerken su lekelerini de gidererek mükemmel temizlik sağlar.Telefonla Sipariş : 0850 220 60 70

Copyright © 2011-2013 Akal Kurumsal